Весільні фотокниги

Фотокнига - це найкращий спосіб оформити весільні фотографії. Між фотографіями на екрані монітора і фотографіями надрукованими - велика різниця. Тільки на папері знімки знаходять справжнє життя. А якщо вони ще й оформлені в красиву фотокнигу, то це дійсно стає сімейною історією, яка буде зберігатися довгі роки і радувати вас і навіть ваших дітей та онуків.

 

Фотокниги можуть бути будь-якого кольору і оформлення - у красивій коробці, з металевим штильдом і гравіюванням, фотовставками і тисненням.

 

   Тримати в руках велику фотокнигу в шкіряній обкладинці, гортати її сторінки з вашими весільними фото, розглядати деталі - це незрівнянне задоволення! Такі книги хочеться дивитися знову і знову. Їх хочеться показувати друзям і родичам, дарувати батькам.

 

   На жаль, електронні носії дуже сприйнятливі до зовнішнього впливу і завжди є ризик, що фотографії, які зберігаються тільки в комп'ютері або флешці, втратяться назавжди. Ми часто не замислюємося про це до тих пір, поки найцінніші і улюблені кадри раптом перестають відкриватися. Шкода, але таке трапляється частіше, ніж хотілося б. Тому обов'язково друкуйте фотографії. Дуже важливо не тільки зберегти спогади про найкращі моменти в пам'яті, але і передати їх нашим дітям.

 

   Повірте, отримавши фотокнигу, ви переглянете її не один десяток разів і ще безліч разів будете перегортати час від часу, дістаючи на сімейних урочистостях і посиденьках з друзями. А уявіть, як через кілька десятків років вже ваші діти будуть переглядати ці ж сторінки і показувати її вашим онукам. Це та річ, яка буде зберігатися довго, як сімейна реліквія, і передаватися з покоління в покоління. Це наша пам'ять, наша історія, наше життя. Погодьтеся, такі речі повинні бути гідно оформлені.

Весільні книги часто уявляють як звичайний альбом, з вклеїними фотографіями! Але далеко не всі розуміють, що це може виглядати зовсім інакше, як невелика особиста історія дня. Я буду намагатися по можливості викладати макети книг в блог, хоч це і не так ефектно, ніж дивитися в форматі великої книги в красивій шкіряній обкладинці.