Як забронювати нашу дату?

Просто зв'яжіться зі мною будь-яким зручним для вас способом і ми домовимося про особисту зустріч або скайп-конференцію, якщо ви живете в іншому місті. Якщо на зустрічі все всіх влаштує, то вносите завдаток, після чого дата за вами гарантовано бронюється.

 

      Як довго будуть оброблятися наші фотографії?

Весільні матеріали перебувають в обробці не довше двох місяців при замовлені самої лише фотозйомки весілля і до трьох місяців при замовлені зйомки з фотокнигою. Всі інші фотозйомки будуть готові протягом 1 місяця.

 

      Чи робите Ви фотокниги?

Так, звичайно. Я вважаю, що це найкрасивіший і зручніший спосіб зберігати і переглядати фотографії. Завжди беру з собою на зустріч зразки весільних фотокниг, щоб ви могли їх погортати і детальніше роздивитися.

 

      Чи працюєте ви в інших міста?

Так, із задоволенням приїду до вашого міста, де б воно не знаходилося! Розкажіть про своє весілля і ми знайдемо найкращий для вас варіант.

 

      За якийсь час необхідно бронювати у вас дату?

Чим раніше - тим більша ймовірність, що я буду точно вільний на обрану дату.

 

      За скільки часу варто замовляти передвесільну зйомку лавсторі?

Якщо ви хочете отримати знімки з лавсторі перед весіллям (наприклад, щоб показати слайд-шоу на банкеті), краще провести зйомку за 3-4 тижні до святкування.

 

      Чи є у Вас запасний комплект обладнання?

Звісно так! На кожному весіллі у мене подвійний набір професійної техніки, більш того всі Ваші фотографії для більшої надійності зберігаються в двох примірниках.

 

      Чи можете порадити хорошого відеографа, ведучого або музикантів?

Я можу порадити будь-якого професіонала по весільній тематиці, і що найголовніше -це буде талановита і перевірена людина, з якою я працював не один раз. 

 

      Ви знімаєте тільки весілля?

Звичайно, що ні) Перш за все після весілля я стаю сімейним фотографом для кожної своєї пари.

Також я знімаю вечірки, портрети, репортаж ... Головне щоб це було цікаво;)

 

      Якщо ви не знайшли відповідь на питання, яке вас цікавило - зв'яжіться зі мною будь-яким зручним для вас способом і я з задоволенням відповім вам.