WEDDING BOOK

Весільна фотокнига

   

    Кожен раз, коли відправляю книгу в друк, з великим нетерпінням чекаю на неї, а потім з якоюсь дитячою радістю і цікавістю гортаю, розглядаючи кожен розворот.

 

    І не важливо, що я все це бачив наживо під час фотозйомки, а потім ще й під час обробки, і, можна сказати, знаю напам'ять кожну деталь на фото, але коли я тримаю книжку в руках, то все відчуваю зовсім по-іншому.

 

    Фотографії на електронному носії не можуть передати все тепло і радість весільного дня. У фотокнизі кожен знімок виглядає цікавіше і відчувається набагато глибше.

 

    А ще більше люблю відкриття для себе щось нове... Ось і в цей раз я вирішив спробувати нову технологію збірки фотокниг. Вона не радикально відрізняється від того, що ми виготовляли раніше, але має цілий ряд плюсів.

 

    Блок в таких книгах збирається без використання основи для аркушів. Фотовідбитки склеюються «сорочка до сорочки», в результаті сторінки виходять тонкими і гнучкими. Завдяки цьому в фотокнигу можна вмістити майже вдвічі більше розворотів при тій же вартості, при цьому зберігши її легкість і товщину.

 

    Мій вердикт - однозначно рекомендую! А результат - на відео та фото нижче...